Haber

25 Mayıs Süper Loto Sonuçları ve Kazanan Numaralar: 25 Mayıs Süper Loto Sonuçları Sorgulama Sayfası

Şans oyunu severlerin ilgiyle takip ettiği Muhteşem Loto’da bu akşam çekiliş heyecanı da yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar olmak üzere haftanın üç günü yapılan çekiliş saat 21:30’da canlı olarak yapıldı. Gündem olan çekilişin detayları Milli Piyango tarafından detaylı bir şekilde paylaşıldı. Noter ve Milli Piyango yetkilileri eşliğinde yapılan Muhteşem Loto canlı yayın sonuçları araştırılıyor. Peki 25 Mayıs Muhteşem Loto sonuçları açıklandı mı? 25 Mayıs Büyük Loto’da kazandıran numaralar neler oldu? İşte 25 Mayıs Süper Loto sonuçları sorgulama sayfası…

25 Mayıs Perşembe Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı?

Milli Piyango İdaresi’nin düzenlediği çekiliş oyunlarından Üstün Loto bu akşam saat 21:30’da canlı olarak gerçekleşti. Noter ve Milli Piyango ile yapılan canlı yayın çekilişinin sonuçları Milli Piyango’nun resmi internet sitesinde açıklandı. 6 kişinin büyük ikramiyeyi kazandığı 25 Mayıs Büyük Loto sonuçları için haberimiz üzerinden Büyük Loto Sonuç ekranını izleyebilirsiniz.

25 Mayıs Perşembe Büyük Loto Sonuçları Açıklandı!

25 Mayıs Perşembe günü Büyük Loto’da kazandıran numaralar; 1, 17, 38, 41, 52, 57 oldu. 6 bilen olmadığı için 4.725.710,30 TL transfer oldu.

21 MAYIS PAZAR MUHTEŞEM LOTO SONUÇ SORU SAYFASI

habergevas.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu