Haber
Bilecikli Sporcu Türkiye 2.si Oldu
![](https://haber-kirkagac.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/bilecikli-sporcu-turkiye-2si-oldu-blHtuqSF.webp)
Sivas’ta düzenlenen Okullararası Gençler A Klasmanı Türkiye Güreş Şampiyonası’nda Bilecikli sporcular Türkiye ikincisi oldu.
Başak Duman, Sivas’ın ev sahipliğinde düzenlenen yarışmadan Türkiye ikincisi ve madalyasıyla döndü. Güzel bir galibiyete imza atan başarılı sporcu Başak Duman ve antrenörü Kemal Karaboğa, Gençlere teşekkür etti ve Spor İl Müdürü Yasin Özdemir tebriklerini iletti. – BİLECİK